درباره نیک هنر اطلس

نیک هنر اطلس

به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذرد.

* الهام بخش باشید *

خالق بزرگ خلاقیت به ما اعطا کرده است، پیشکش ما نیز به او به کار بردن آن خلاقیت است، جهان کارگاه خلاقیت ماست.

تیم خلاق نیک هنر گروهی، جوان با تجربه گران و با نگاهی نو وخلاقانه به مباحث مطرح شده با ارا ئه موثرترین راهکار های کاربردی، ارتباطات و تبلیغات، به کارگیری هنر، خلاقیت، دانش و فناوری و با تکیه بر نیروهای توانا و متخصص به سازمان های مشتاق کمک می کنیم تا کسب و کارشان را بسازند، ظرفیت هایشان را توسعه دهند، رشد کنند، نو آوری داشته باشند و پیوند عمیق و ارزشمندی را با مشتریانشان در سطوح مختلف ایجاد کنند.

تیم نیک هنر با سابقه ای نیک در امر مشاوره، تدوین استراتژی و کمپین های تبلیغاتی، اجرای انواع روش های فروش و بازاریابی آمادگی دارد بهترین راهکار را با بالاترین نتیجه جهت معرفی و فروش سرویس های مختلف مجموعه شما ارا ئه نماید.

مشتری اولویت شماره یک ما است، ما بواسطه تغییر در نیازهای مشتریان، فعالیت های خود را توسعه می دهیم تا به رشد سودآور، مفهوم رونق مشترک و کسب اعتبار در بستر صداقت و مسئولیت پذیری دست یابیم .

مشتریان ما با ارزش ترین سرمایه و مهمترین شرکای ما هستند، اولین تجربه مشتریان با ما، صداقت، خلاقیت و سرعت عمل خواهد بود.

اعتقاد نیک هنر:

برای داشتن مشتری وفادار، هفتاد قول بده، نود عمل کن. به همین سادگی.

‍‍‍‍‍
‍‍‍‍‍‍

 

خدمات نیک هنر اطلس

کمپین های 360

یک کمپین تبلیغاتی کامل و خلاقانه و یکپارچه است که تمام ابزارهای تبلیغاتی را با یک هدف و یک پیام تبلیغ به کار می‌گیرد تا پیام را به بهترین صورت به مخاطب منتقل کند.باعث ایجاد هم‌افزایی در انتقال پیام می‌شود. مهم نیست مشتری شما کجاست، در فروشگاه، در فضای شبکه‌های اجتماعی، در حال جست‌وجو در اینترنت و یا در خیابان. مشتری ارتباط با برند را تجربه می‌کند.

برندینگ و مارکتینگ

برندینگ یک استراتژی بازاریابی است. در این استراتژی شرکت، یک نام یا سمبل را طراحی می‌کند که به آسانی می‌توان آن را متعلق به شرکت دانست. برند ،شخصیت کسب و کار شماست که شما با آن شناخته میشوید. مارکتینگ شامل تمام فعالیت ها در قالب و فضای کسب و کاری است که کالا و خدمت را از تولید کننده به سمت مصرف کننده هدایت می کند.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تولید تیزر

انواع تیزر که در شرکت نیک هنر تولید میشود : رئال سناریو محور-رئال تلفیقی - رئال صنعتی - انیمیشن سه بعدی - موشن گرافیک دو بعدی - استاپ موشن و ...

آتلیه گرافیک و چاپ

خدمات این بخش شامل: طراحی انواع لوگو و نشان سازمانی ، طراحی انواع پوستر ، بروشور ، کاتالوگ طراحی ست اداری طراحی انواع، بیلبوردهای تبلیغاتی

آتلیه طراحی و عکاسی

خدمات این بخش شامل : عکاسی صنعتی - عکاسی تبلیغاتی - عکاسی 30 درجه - عکاسی تلفیقی با سه بعدی - عکاسی مدلینگ و لایف استایل

خدمات نمایشگاهی

طراحی و ساخت غرفه - سازه های پرتابل -هدایا ی تبلیغاتی - دعوت از سلبیریتی ها و ...

خدمات BTL

بازاریابی با روش بی.تی.ال روشی مستقیم و متمرکز بر گروه‌های مشخصی از مردم است.سمپلینگ در این دسته قرار می‌گیرد.

Brand Activation

برگزار کننده کنفرانس و سمینار - اسپانسری تیم های ورزشی - سمپلینگ

استراتژی و مشاوره

تحقیقات بازار - تدوین استراتژی- مشاوره تبلیغات - مشاوره فروش

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی و سایت های شخصی

SEO

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستوجو SEO

دپارتمان تحقیقات بازار

کاهش هزینه های تمام شده ، افزایش زمان تبلیغ بدون افزایش هزینه ، برخورداری همزمان از چند آیتم تبلیغاتی ، امکان انحصاری نمودن سرویس خریداری شده ، به گونه ای که سرویس خریداری شده به رقبای شما ارائه نخواد شد.

اسپانسرینگ

اسپانسر تیم های ورزشی ، اسپانسر سریال و فیلم های سینمایی و تئاتر ، اسپانسر موزیک ویدئو ، اسپانسر جهت همایش و ایونت ها

رسانه

پخش تیزرهای تلویزیونی و رادیویی ، بیلبرد تبلیغاتی ، رسانه های چاپی ، طراحی و تولید برنامه های مختص VOD

مشاوره تبلیغاتی

شرکت نیک هنر یک آزانس تبلیغاتی فول سرویس با امکانات مشاوره های علمی ، هدفمند و اثر بخش است ، بنابراین در گام اول ارتباط با مشتری مشاوران مجرب و با تجربه ما تمام تلاش خودرا صرف کشف نیازهای تبلیغاتی مشتری و پیداکردن مناسب ترین راه حل عملیاتی متناسب با حوزه فعالیتی او می نماید.